ingyen webstatisztika
Kontakt  Mapa stránek

 

 

Referenční číslo: SPS007J1

Ananta Spring Drive Chrono

Pochod: Automatika, Seiko 5R86
Funkce: Hodiny, minuty, malá sekundová ručička, stopky, datum, 24 hodinový displej
(druhé časové pásmo) indikátor rezervy chodu
Další: Pouzdro z nerezové oceli, průměr: 46 mm, výška: 16 mm, luneta s tachymetrickou stupnicí, safírové sklo, skleněné zadní víčko, vodotěsné do 100 metrů, nerez ocelový pásek, bezpečnostní spona náramku
Obchodní cena: 5.500 Euro
U nás: 4.125 Euro

Informovat se můžete ZDE!
 
Referenční číslo: SRQ005J1

Ananta Automatik
Chronograph

Pochod: Automatika, Seiko 8R28
Funkce: Hodiny, minuty, malá sekundová ručička, stopky, datum
Další: Pouzdro z nerezové oceli, průměr: 46mm, výška: 16mm, luneta s tachymetrickou stupnicí, safírové sklo, skleněné zadní víčko, šroubovací korunka a tlačítko, vodotěsné do 100 metrů, pásek z krokodýlí kůže, bezpečnostní spona náramku
Obchodní cena: 2.700 Euro
U nás: 2.025 Euro
S nerez ocelovým páskem: 2.025 Euro

Informovat se můžete ZDE!

 

Pro další Seiko hodinky klikněte zde  >>

Seiko

Příběh firmy SEIKO začíná v roce 1881, kdy se Kintaro Hattori, hlava rodiny Hattori, rozhodl otevřít dílnu v centru Tokia, kde bude opravovat hodinky. O jedenáct let později už jeho firma vyrobila první vlastní nástěnné hodiny a v roce 1895 také první náramkové hodinky.

V 50. a 60. letech byli pro výrobu hodinek nadšení mistři firmy Seiko odhodláni dosáhnout cílové pozice švýcarských výrobců hodinek. Výsledkem této snahy bylo, že v 60. letech firma Seiko začala exportovat hodinky do Evropy. Na ve Švýcarsku pořádaných nezávislých soutěžích pak firma dosáhla velkých úspěchů.

Dnes je Kintarův pravnuk Shinji Hattori prezidentem firmy SEIKO Watch Corporation, která byla obnovena v roce 2001 a je i nadále odhodlána usilovat o dokonalost, jíž se pokoušel dosáhnout zakladatel firmy.

Revoluční inovace

Firma Seiko vytvořila revoluční inovace, jako například Seiko Astron (z roku 1969), první quartzové hodinky na světě, nebo hodinky Seiko s televizí, které se dostaly do Guinessovy knihy rekordů (nejmenší televize). Velkým krokem byly ještě první křemíkové hodinky s automatickým vytvářením energie (AG.S.) z roku 1988, jimž se později dostalo názvu kinetické hodinky. Společnost vytvořila speciality, například první komputerizované potápěčské hodinky "cubamaster" v roce 1990. Dokonce byla v roce 1998 vyrobena i jedna pochoutka, Seiko "Thermic", první hodinky na světě, řízené teplotou lidského těla, nebo náramkové hodinky "Spring Drive Spacewalk" z roku 2008, které byly vytvořeny speciálně pro astronauty.

Ocenění

Společnost Seiko dostala řadu ocenění, například za nejlepší mechanický ruční chronograf v roce 1968 nebo Velkou cenu Prix de la Ville de Genéve v roce 1990. Také je nutné zmínit, že vyhrála cenu za nejlepší hodinky roku 2000 (Sportura Ultimate Kinetic Chronograph), v roce 2006 vyhrála Velkou cenu (d'Horlogeire de Genéve) za elektrické náramkové hodinky a v roce 2008 vyhrála cenu Hodinky roku (Spring Drive Chronograph SPS001).


Nejznámější modely:

  • Ananta
  • Premier
  • Sportura
  • Velatura


Hodinky i na osobní objednávku!

Informujte se ZDE!

Vaše použité hodinky započítáme za aktuální ceny!keresoguru website Sitemap