ingyen webstatisztika
Kontakt  Mapa stránek

 

Integral

Referenční číslo: R 20 85 27 02
Pochod:
automatika, ETA 2681 kalibr;
19,4 mm, výška: 4,8 mm; 25 kamenů;
28.800 A/h
Funkce:
hodiny, minuty, centrální sekundová ručička;
Datum
Pouzdro:
nerezová ocel, 31 x 38,2 mm,
výška: 10,8 mm; safírové sklo
Pásek:
kerámika/nerezová ocel, dvojitá bezpečnostní spona náramku
Poznámka:
Číselník posázen 4 diamanty
Varianty:
dvě velikosti;
číselník s indexy

Obchodní cena:
2.050,- €

U nás: 1.640,-€

Informovat se můžete ZDE!
 

Rado

Rado je půl století stará značka hodinek, která byla založena koncernem Swatch roku 1957. Specialita firmy Rado spočívá v tvrdém kovu, který je odolný proti poškrábání, díky čemuž se firma stala velmi rychle známou.

V 60. letech byl tvrdý kov vskutku považován za revoluční materiál a díky jeho použití bylo skutečně vyrobeno pouzdro odolné proti poškrábání. K tomu přispěl zcela unikátní design, jehož základem bylo, aby celé hodinky tvořily jediný celek, jako kdyby byly vyrobeny z jediného materiálu.

Modely Rado:

  • Original
  • Rado DiaStart
  • Sintra
  • Ceramica
Firma Rado viděla možnost pokroku v tom, že bude pokračovat ve svých výzkumech tvrdých materiálů, neboť to jí přineslo slávu. Značka Rado byla velmi dlouho nejúspěšnější značkou v rámci koncernu Swatch, ale následkem několika špatných rozhodnutí začala přicházet s rodinami modelů v různých cenových úrovních, což učinilo značku nejednotnou a ta začala ztrácet své specifické znaky.

Nakonec se vedení rozhodlo k návratu ke kořenům, jež byly původně klíčem k úspěchu značky Rado. V tomto duchu pak ve firmě nasměrovali oddělení výzkumu na vývoj stále tvrdších výchozích materiálů.

Inženýři firmy Rado od té doby přišli s neuvěřitelně velkým množstvím inovací, díky čemuž jsou pouzdra hodinek čím dál tvrdší.

Ceramica, model ůspěchu

Ceramica může za svůj, od roku 1989, kdy byl model představen veřejnosti, trvající úspěch děkovat svým dvěma charakteristikám. Především design tvaru byl neobyčejně inovativní, i když i dřívější modely značky Rado byly trochu podobný. Představuje své „sloučené” hodinky, kde pouzdro a sklo tvoří jediný díl. Další velkou senzací je jeho keramika, jako barva vyvolila velké nadšení.

Inženíři od Rado se stále pokoušejí vytvořit pouzdro hodinek čím víc tvrdší a odolnější, až do té doby, kdy vyvinou perfektní technologii neškrabatelnosti.


Hodinky i na osobní objednávku!

Informujte se ZDE!

Vaše použité hodinky započítáme za aktuální ceny!keresoguru website Sitemap