ingyen webstatisztika
Kontakt  Mapa stránek

 

Referenční číslo: H2160

J12 Chronograph Joaillerie

Pochod: Automatika, ETA 2894-2
Funkce: Hodiny, minuty, malá sekundová ručička, stopky, datum
Další: Pouzdro z bílého zlata, průměr: 41mm, výška: 14mm, luneta osazena diamanty a rubíny, safírové sklo, šroubovací korunka a tlačítko, pásek z bílého zlata, trojitá bezpečnostní spona náramku
Poznámka: Číselník s diamantovém pavém
Obchodní cena: 66.000 Euro
U nás: 49.500 Euro
Varianty:
Z bílé keramiky s růžovými safíry: 33.750 Euro
Z bílé nebo černé keramiky - s diamanty: 48.750 Euro

Informovat se můžete ZDE!
 
Referenční číslo: H1672

J12 Tourbillon Joaillerie

Pochod: Automatika, Chanel OS-T2 (La Joux-Perret)
Funkce: Hodiny, minuty, malá sekundová ručička (na Tourbillon soustavě)
Další: Pouzdro z bílého zlata / keramiky, výška: 38mm, Pouzdro osazen 46 baquette diamanty, spony a luneta, safírové sklo, skleněné zadní víčko, šroubovací korunka, keramický pásek, trojitá bezpečnostní spona náramku
Obchodní cena: 169.150 Euro
U nás: 126.862 Euro
Varianty: Z černé keramiky

Informovat se můžete ZDE!

 

Pro další Chanel hodinky klikněte zde  >>

Chanel

Gabrielle Bonheur „Coco” Chanel, zakladatelka módního domu Chanel, a jedna z nejvýznamnějších módních osobností dvacátého století. Stala se úspěšnou, světoznámou a uznávanou módní návrhářkou na celém světě. Ať se jedná o oblečení, parfémy, šperky nebo hodinky.

Skutečnou počáteční slávu ve světě módy jí přinesl parfém Chanel N°5, který sama vytvořila, ale také třpytivé kostýmové šperky, krátká sukně „malé černé šaty” a náramky a brože vyrobené z drahokamů, diamantů a rubínů.

Po kariéře tanečnice se přestěhovala do Paříže, tam se seznámila s bohatým Beauem Capellem, který zemřel mladý. Capel jí pomohl, aby si v roce 1911, ve věku 28 let, otevřela obchod s klobouky, který se rychle stal velice vyhledávaným místem.

Po několika letech otevřela Chanel vlastní obchod v Normandském městečku Deauvill. Tady začala vyrábět své unikátní, volné oblečení, které jí zajistilo slávu. Brzy potom, v roce 1954, se rozhodla, že otevře módní dům "House of Chanel".

Její pohodlné, jednoduché a elegantní šaty nosily americké a evropské ženy. Zcela nové revoluční řešení a její elegantní styl z ní udělaly královnu světa módy, což znamenalo vedle slávy také miliony dolarů v příjmech.

Klíč její kariéry je tajemstvím, totiž v její rodině byli jen zemědělci, podomní obchodníci a svůdci. Takže význam slov sofistikovanost, kultura a elegance ani neznali. Poté, co "Coco" Chanel v roce 1971, ve věku 88 let, zemřela, vedení módního domu Chanel převzal muž, Karl Lagerfeld.

Nový vedoucí pomáhal v pokračování úspěchu legendární značky Chanel. Chanel byla pohřbena na vlastní přání ve švýcarském Lausanne. Také se natočil film o jejím dobrodružném životě.

Hodinky i na osobní objednávku!

Informujte se ZDE!

Vaše použité hodinky započítáme za aktuální ceny!keresoguru website Sitemap