ingyen webstatisztika
Kontakt  Mapa stránek

 

BR 01-97 Commando

Pochod: automatika, ETA 2897 kalibr;
průměr: 25,6 mm, výška: 4,85 mm; 21 kamenů;
28.800 A/h
Funkce:
hodiny, minuty, centrální sekundová ručička;
Indikátor rezervy chodu
Pouzdro:
Nerezová ocel, s vrstvou DLC, 46 x 46 mm,
výška: 10,2 mm; luneta je upevněná k Monocoque pouzdře se 4 šroubami;
Safírové sklo; vodotěsné do 100 metrů
Pásek:
kaučukový, jednoduchá spona

Obchodní cena:
3.700,-€

U nás: 2.960,-€

Informovat se můžete ZDE!
 

Pro další Bell & Ross hodinky klikněte zde  >>

Bell & Ross

Značka Bell & Ross byla zavedena v roce 1991. Výroba se provádí v továrně SINN, která funguje od roku 1950, a která se specializuje na výrobu precizně měřících přístrojů.

Možná díky tomu modely nesou tento styl, jehož vojenská tvář je jedinečná. Pouze v roce 1994 začali zavádět nový směr, díky čemuž jsou dnes už schopni poskytnout kvalitní styl pro širší veřejnost.

První cílová skupina z řad veřejnosti značky Bell & Ross byli techničtí odborníci a ti, kteří mají rádi nejnovější trendy.

Instrument

Instrument byl první model, který má více verzí. V první řadě vyvolal pozornost ve vojenských a leteckých kruzích. Jeho zajímavostí je, že k hodinkám se přidaly i nástroje, kterými se dají rozmontovat spony hodinek. To umožňuje hodinky postavit na stůl nebo je namontovat na palubní desku.

Později byl model rozšířen. Z toho se zrodila verze Phantom, jehož černá čísla v noci září ve sněhově bílé barvě.

V roce 2007 společnost vytvořila luxusní verzi modelu Instrument, která se stala slavnou díky své limitované sérii.

Instrument měl indikátor rezervy chodu a tourbillon, kromě toho byl vybaven indikátorem kroutícího momentu, což Bell & Ross nazval jako "index důvěry". Přístroj měří napětí setrvačnosti, což ukazuje přesnost hodinek. Odtud pochází název "index důvěry".

Challenger

 
Model Challenger byl pojmenován po Mariánském příkopu, což dobře označuje důvod, proč byl model vytvořen. Cílem bylo vytvořit obrovskou odolnost ve formě mírného stylu.

Jedna verze modelu Challenger je Hydro Challenger, což je technicky velmi složitá struktura. Pouzdro hodinek bylo naplněno speciální tekutinou, díky které se model stal nezničitelným a konstrukce zůstane spolehlivá i 11000 metrů pod vodou, a také je zcela vodotěsná. Číselník je snadno čitelný, takže čas ponoru i v Mariánském příkopu, který je 11000 metrů hluboký, je snadno měřitelný.

Instrumentálnost, speciální funkce a extrémní vzhled hodinek Bell & Ross mohou děkovat designérovi Bruna Belamich, o jehož práci si v posledních letech i společnost Chanel myslí, že je pozoruhodná.


Hodinky i na osobní objednávku!

Informujte se ZDE!

Vaše použité hodinky započítáme za aktuální ceny!keresoguru website Sitemap