ingyen webstatisztika
Kontakt  Mapa stránek

 

Hampton Classic

Referenční číslo: MOA08822     
Pochod:
automatika, BM 11824 kalibr
(základ ETA 2824-2); průměr: 25, 6 mm, Výška: 4,6 mm;       
25 köves; 28.800 A/h
Funkce:
hodiny, minuty, centrální sekundová ručička; Datum
Pouzdro:
nerezová ocel, 45 x 30 mm,
výška: 10, 6 mm; safírové sklo; skleněné zadní víčko;
vodotěsné do 50 metrů
Pásek:
krokodýlí kůže, dvojitá bezpečnostní spona náramku

Obchodní cena:
1.850,-€

U nás: 1.480,-€

Informovat se můžete ZDE!
 

Pro další Baume & Mercier hodinky klikněte zde  >>

Baume & Mercier

Historii společnosti Baume & Mercier lze rozdělit do dvou fází. Od roku 1830, tedy od jejího založení, do roku 1920, a od té doby do dneška.

Firmu založili bratři Baume, Louis Victor a Pierre-Joseph-Célestin v roce 1830. V období, jež trvalo do roku 1920, byla firma známa pod názvem Freres Baume. Obratem se pak stal rok 1920, kdy se jeden vnuk zakladatelů spojil s Paulem Mercierem a celková pozornost firmy se hned obrátila na šperkové hodinky.

Na slávu nemusela firma dlouho čekat. Nové sportovní modely, které už tehdy měly na sobě symbol zlatého řezu, dodnes používané řecké písmeno phí, se hned každému zalíbily.

Riviera

Nejvyhledávanější model, klasický model Riviera, který plně vyjadřuje hlavní koncepci firmy, s desetihrannou lunetou. Od sedmdesátých let se dostalo na trh mnoho verzí, které jsou si v podstatě podobné, velmi se však liší ve stylu. Snad proto jsou tyto modely tak vyhledávané.

Hampton

Pravý retro styl s nostalgickými znaky, které nám připomínají třicátá a čtyřicátá léta. Přestože je Hampton čtyřhranný, v mnoha případech byli lidé skeptičtí. Tento model byl hned přijat. Vůbec nemá moderní povrch. V tomto modelu se spojuje starobylá elegance s technologií moderní doby.

Classima Executives

Tento model není ani čtyrhranný, ani nostalgický. Je úplným opakem modelu Hampton. Byl vytvořen pro ty, kdo preferují spíše styl moderní doby. Ačkoli byl vyráběn pro muže, brzy spatřila světlo světa i dámská varianta tohoto modelu.

Catwalk

Model Catwalk z roku 1997 představuje zcela nový směr. Můžeme říci, že spustil lavinu manžetových hodinek, dá se říct, že ještě před jeho věkem, vždyť renesance tohoto stylu začala až po vydání modelu Catwalk.

Baume & Mercier každým svým novým modelem všechny překvapí, neboť vždy ukáží něco zcela nového.


Hodinky i na osobní objednávku!

Informujte se ZDE!

Vaše použité hodinky započítáme za aktuální ceny!keresoguru website Sitemap