ingyen webstatisztika
Kontakt  Mapa stránek

 

Alain Silberstein

Firma byla založena v roce 1985 Alainem Silbersteinem, který byl průmyslovým designérem a bytovým architektem. Z tohoto důvodu sám sebe nazývá „architektem času”.

Nejčastější modely Silberstein:

  • Basik „Year of the Rat”
  • Bronze Basik
  • Bronze Krono Bauhaus
  • Basik „Hole in One”
  • Marine Smileday
  • Black Marine Krono
 
Silberstein dává přednost unikátním formám a barvám, což občas vyvolávalo nelibost u některých kritiků, kteří jsou milovníky tradic. Přesto je značka Silberstein světoznámá, ačkoliv vytváří neobvyklé formy. Certifikát oficiálního chronometru je pro firmu stejně tak důležitý jako pečlivá povrchová úprava.

Návrhář byl schopen vytvořit tuto novinku, k čemuž použil tradiční nástroje. Už i před ním bylo obvyklé používat glazuru jako barvivo nebo vkládání kamínků do pouzdra. Co je však nejdůležitější, že se struktura hodinek často stává viditelnou přes číselník. Všechny tyto možnosti už existovaly i dříve, ale díky překvapivě čistým geometrickým formám Silbersteina je každý detail natolik unikátní a nový, že ani není vidět, že se pracovalo s tradičními materiály.

Neustále se pokouší rozšiřovat možnosti pro kreativitu. Technické podmínky hodinek mu byly malou překážkou, a proto se rozhodl, že to bude brát spíše jako úkol než jako nerozluštitelný problém. Jeho překvapivé a zajímavé nápady a veselé formy otevřely nové směry, které dříve neexistovaly.

Silbersteinova avantgardní originalita a jeho dokonalá spolehlivost vytvořily nové unikátní směry v hodinářském umění. Jeho mottem je "líšit se od všeho" a toto motto také stále dodržuje.

Model Alain Silberstein je skvělou volbou pro ty, kdo v osobním stylu chtějí skoncovat s tradicí a vedle toho jsou pro ně důležité také hodnota a spolehlivost. Přesně to nabízí Silberstein svými jedinečnými modely.Hodinky i na osobní objednávku!

Informujte se ZDE!

Vaše použité hodinky započítáme za aktuální ceny!keresoguru website Sitemap