ingyen webstatisztika
Kontakt  Mapa stránek

 

 

Referenční číslo: A 69927 AA01

Chronograph Renaissance

Pochod: Automatika
Funkce: Hodiny, minuty, malá sekundová ručička, stopky, datum, měsíční fáze
Další: Nerez ocelové pouzdro, průměr: 42,7mm, výška: 14,5mm, safírové sklo, skleněné zadní víčko, pásek z kravské kůže, bezpečnostní spona náramku
Obchodní cena: 2.250 Euro, limitovaná edice 499 kopií
U nás: 1.687 Euro
Varianty: Se stříbrným číselníkem

Informovat se můžete ZDE!
 
Referenční číslo: A 50931 R001

Skelettuhr Renaissance

Pochod: Ruční natahování
Funkce: Hodiny, minuty
Další: Pouzdro z růžového zlata, průměr: 45mm, výška: 11,7mm, safírové sklo, skleněné zadní víčko, pásek z kravské kůže, bezpečnostní spona náramku
Obchodní cena: 1.795 Euro
U nás: 1.346 Euro
Varianty: Z nerezové oceli: 1.346 Euro

Informovat se můžete ZDE!

 

Pro další Aerowatch hodinky klikněte zde  >>

Aerowatch

Společnost Aerowatch byla založena v roce 1910 v La Chaux-de-Fonds. Společnost zpočátku vyráběla kapesní hodinky. Už i název firmy oslavuje počest letu, ačkoli firma nikdy neměla přímý kontakt s létáním.

Po I. světové válce své sídlo přestěhovali do Fleurieru, který se nachází v údolí Travers, poté se zas přestěhovali do Neuchátel.
V roce 1942 značku koupil Maxime Crevoisier, který přestěhoval podnik do větší budovy v Neuchátel.

V roce 2001, po 46 letech vedení firmy, potomek a také majitel Georges Crevoisier prodal společnost Denisovi Bolzlimu. V té době společnost ještě stále vyráběla jen kapesní hodinky. Denis Bolzli zapojil do podniku své děti, Adelinea, Freda-Ericea a Jeana-Sébastiena, kteří se všichni učili hodinářskou profesí.

Poté se dočasně přestěhovali do tovární budovy v Le Noirmont. Rodina tady začala přeměňovat svůj sortiment a velkou část kapesních hodinek z nabídky odstranila. V roce 2008 se rodinný podnik přestěhoval do centra města Saignelégier, do jedné staré, elegantní vily, kde se podnik dostal na vyšší stupeň společenského a modelově politického žebříčku.

Znovuzrození značky firma oslavila unikátním mechanickým chronografem, který byl limitován na 100 kusů. Tento model ohlašoval novou kolekci Renaissance.

Švýcarský rodinný podnik pouze v posledních letech zahájil výrobu klasických švýcarských hodinek, které připomínají minulost.

Hodinky i na osobní objednávku!

Informujte se ZDE!

Vaše použité hodinky započítáme za aktuální ceny!keresoguru website Sitemap